MartinWay

ČO VÁM PONÚKAM?

WHM Víkend Workshop (Úroveň I.5) Piatok-Nedeľa

NOVINKA - určené úplným začiatočníkom aj tým ktorí už na kurze úroveň I. boli

Máme tu novinku. Prebereme základy tak ako aj na kurze úroveň I. Avšak bude tu možnosť ísť hlbšie, lepšie spoznať seba i zvyšok skupiny. Do  vody pôjdeme viac krát. Dáme si aj prechádzky v šortkách, avšak bez potreby kondície ktorú potrebujeme na Level II. v Tatrách. Taká nová zlatá stredná cesta. Vhodné pre ľudí ktorý na kurze ešte neboli, vhodné aj pre tých čo na kurze úroveň I. už boli. Budeme spolu bubnovať, zaobstaraj si africký bubon napr (jembe). Akcia bude na úžasnom srdečnom mieste v rodinnej atmosféry

 Centrum Lesná Záhrada www.lesnazahrada.sk 

Naučíš sa všetko čo potrebuješ. Teória, veda a prax v plnom prúde. Dýchacie cvičenie, ľadový kúpeľ a nastavenie mysle.. všetky komponenty sú prebrané a zažité. Zistíš ako a prečo metódu praktizovať. Účastníci po workshope obdržia vedecké informácie o metóde v digitálnej forme, odporúčania cvičení na doma a digitálnu fotografiu z ľadového kúpeľu. 

Jedlo a ubytovanie je v cene kurzu.

Dĺžka: Piatok-Nedeľa
Cena: 199,- Eur


Hlavný WHM Workshop (Úroveň I.)

Komplexný kurz teórie aj praxe. Všetko čo potrebuješ vedieť o WHM.

Naučíš sa všetko čo potrebuješ. Teória, veda a prax v plnom prúde. Dýchacie cvičenie, ľadový kúpeľ a nastavenie mysle.. všetky komponenty sú prebrané a zažité. Zistíš ako a prečo metódu praktizovať. Účastníci po workshope obdržia vedecké informácie o metóde v digitálnej forme, odporúčania cvičení na doma a digitálnu fotografiu z ľadového kúpeľu. 

Obed v cene.

Dĺžka: 8-10 hodín
Cena: 99,- Eur


WHM Víkend (Úroveň II.)

Pobyt v Tatrách

Výstup na Ďumbier v plavkách...Večer africké bubnovačky v kolibe pri jazere, áno naučíš sa bubnovať. Saunička, horúce kade v exteriéry, sviečky a zdieľanie s priateľmi. Vedec s meraním mozgu, srdca, dychu, nervovej sústavy a teploty tela so špeciálnou termo kamerou, spolu s konzultáciami a vyhodnoteniami. Skúsený inštruktor ktorý za posledný rok sprevádzal viac ako tisíc ľudí. Tento kurz je určený výhradne absolventom workshopu Úroveň I., ktorí si počas tohto víkendu vyčistia myseľ, odstránia nežiaduce zvyky a podmieňovanie. Získaš nadhľad a nastane uvoľnenie na fyzickej aj mentálnej úrovni. Naučíš sa DMT dýchanie. Naučíš sa ako používať dych počas horského výšľapu v kraťasoch. Naučíš sa ako robiť aktiváciu hnedého tuku v pohybe. Naučíš sa ako to celé robiť bezpečne a ako cítiť hranice tela. Zažiješ skupinovú terapiu a otvorenie sa do úprimnosti a lásky. Stretneš jedinečných ľudí na podobnej ceste. Vážený hostia: Hanka Moravčíková, napísala knižku Učeň ľadu a robí si inštruktorský kurz. Martin Rohrich s rodinou, vedec, včelár, vinár, a skúsený človek ktorí má ozaj široký záber, a vie o tele a mozgu ďaleko viac ako si môžeme predstaviť. Michaela Davidovičová, ktorá si aktuálne robí inštruktorský kurz. Pavol Zajcev ktorý je predseda združenia Na Hrane ktoré organizuje lavínové kurzy, parašutistické kurzy, horolezecké akcie atď, na akcii bude fotiť a bude tam pre vás. S Palcom spoločne rozbehneme bubnovačku. A ďaľší skvelý ľudia ktorých sú vždy naokolo a vážim si ich. Máš sa načo tešiť, bude to ozaj jízda! 

 V cene zahrnuté ubytovanie aj strava. 

Dĺžka: 4 dni (Štvrtok-Nedeľa)
Cena: 299,- Eur

One-On-One Session

(Osobná Podpora)

V niektorých prípadoch, sa účastníci nemôžu zúčastniť na hlavnom workshope zo zdravotných či iných dôvodov. Skvelá alternatíva sú osobné stretnutia. Cieľ a zameranie budú nastavené podľa osobitnej dohody s účastníkom. 

Dĺžka 4-5 hodiny, Cena 44,-eur/hodina 

Priemerne je to 180,- eur osoba. 

Ak prídete dve osoby, cena na osobu je 150,-eur. 

Maximum pre súkromný kurz sú 4 osoby, cena na osobu je 140,-eur.Prednáška s dýchacím cvičením

Základné princípy fungovania metódy, dôvod prečo sa v tejto oblasti vzdelávať viac. Vyskúšame si praktické dýchacie cvičenie. Chladová časť nebude prítomná.

Cena dohodou. 

Wim Hof Method & Mindfulness (Úroveň I.)

Jedinečná kombinácia Metódy Wima Hofa pod odborným vedením inštruktora “Martin Thám” & Mindfulness pod vedením skúsenej inštruktorky “Kasha-Katarzyna Korda Jedzoková”

Na kurze sa naučíš, ako praktizovať MWH v dennom živote. Uvedomíš si súvislosti vplyvu dýchacích techník, nastavenia mysle a terapie chladom na naše zdravie, silu a šťastie. Získaš motiváciu a dôvody prečo v praktizovaní pokračovať. Každý absolvuje všetky jednotlivé súčasti metódy.

Co je to mindfulness? Je to umění vědomě zaměřit pozornost  k přítomnému okamžiku, s otevřeností v mysli a bez hodnocení. Ve zkratce být teď a tady. Do češtiny překládána jako všímavost, bdělost, bdělá pozornost nebo plné uvědomování.

www.mindfullife.cz

Dĺžka: 9 hodín
Cena: 149,- Eur

Obed v cene