MartinWay

ČO VÁM PONÚKAM?

Prednáška s dýchacím cvičením

Základné princípy fungovania metódy, dôvod prečo sa v tejto oblasti vzdelávať viac. Vyskúšame si praktické dýchacie cvičenie. Chladová časť nebude prítomná.

Wim Hof Method & Mindfulness (Úroveň I.)

Jedinečná kombinácia Metódy Wima Hofa pod odborným vedením inštruktora “Martin Thám” & Mindfulness pod vedením skúsenej inštruktorky “Kasha-Katarzyna Korda Jedzoková”

Na kurze sa naučíš, ako praktizovať MWH v dennom živote. Uvedomíš si súvislosti vplyvu dýchacích techník, nastavenia mysle a terapie chladom na naše zdravie, silu a šťastie. Získaš motiváciu a dôvody prečo v praktizovaní pokračovať. Každý absolvuje všetky jednotlivé súčasti metódy.

Co je to mindfulness? Je to umění vědomě zaměřit pozornost  k přítomnému okamžiku, s otevřeností v mysli a bez hodnocení. Ve zkratce být teď a tady. Do češtiny překládána jako všímavost, bdělost, bdělá pozornost nebo plné uvědomování.

www.mindfullife.cz

Dĺžka: 9 hodín
Cena: 149,- Eur

Obed v cene

Hlavný WHM Workshop (Úroveň I.)

Komplexný kurz teórie aj praxe. Všetko čo potrebuješ vedieť o WHM.

Naučíš sa všetko čo potrebuješ. Teória, veda a prax v plnom prúde. Dýchacie cvičenie, ľadový kúpeľ a nastavenie mysle.. všetky komponenty sú prebrané a zažité. Účastníci po workshope obdržia informácie o metóde, odporúčania cvičení na doma a digitálnu fotografiu z ľadového kúpeľu.

Dĺžka: 7 hodín
Cena: 99,- Eur

Obed v cene.

1 Hour Group Session

(hodinové skupinové stretnutie)

Pre absolventov Hlavného Workshopu, Víkendu či One-On-One Session sme pripravili hodinové stretnutia. Pravidelné stretnutia, kde sa spoločne zahĺbime do dýchacích cvičení, otužovania chladom, nastavenia mysle a balančných cvičení. Skupinové stretnutia na pravidelnej báze, zabezpečia správne pokračovanie v praktizovaní metódy.

Dĺžka: 1 hodina
Cena: 15,- Eur/hodina

WHM Víkend (Úroveň II.)

Pobyt v prírode

Výstup na zimnú horu v plavkách...Tento kurz je určený účastníkom workshopu Úroveň I., ktorí si počas tohto víkendu vyčistia myseľ, odstránia nežiaduce zvyky a podmieňovanie. Získate nadhľad a nastane uvoľnenie na fyzickej aj mentálnej úrovni. Kurz bude prebiehať v prírode. Pôjdeme hlbšie do fyziológie a zahĺbime sa do techník a cvičení. V cene zahrnuté ubytovanie aj strava. Veľká pravdepodobnosť spoločnej sauny večer. 

Dĺžka: 3 dni (Piatok-Nedeľa)
Cena: 249,- Eur

One-On-One Session

(Osobná Podpora)

V niektorých prípadoch, sa účastníci nemôžu zúčastniť na hlavnom workshope zo zdravotných či iných dôvodov. Skvelá alternatíva sú osobné stretnutia. Cieľ a zameranie budú nastavené podľa osobitnej dohody s účastníkom. 

Dĺžka 3-4 hodiny, Cena 44,-eur/hodina 

Pravidelné hodinové tréningy One-On-One / Cena 25,-eur/hodina