MartinWay

ČO VÁM PONÚKAM?

Hlavný WHM Workshop (Úroveň I.)

Komplexný kurz teórie aj praxe. Všetko čo potrebuješ vedieť o WHM.

Na kurze sa naučíš, ako praktizovať MWH v dennom živote. Uvedomíš si súvislosti vplyvu dýchacích techník, nastavenia mysle a terapie chladom na naše zdravie, silu a šťastie. Získaš motiváciu a dôvody ako a prečo v praktizovaní pokračovať. Každý má možnosť na kurze absolvovať všetky jednotlivé súčasti metódy. Účastníci po workshope obdržia vedecké informácie o metóde v digitálnej forme, odporúčania cvičení na doma a digitálnu fotografiu z ľadového kúpeľu. 

Obed v cene.

Dĺžka: 8-10 hodín
Cena: 99,- Eur


Výstup na Ďumbier (Úroveň II.) Nie si si istý svojou kondíciou? Kontaktuj nás, máme spôsob, ako overíme, či je správny čas pre tvoj pobyt úroveň II.

Pobyt v Tatrách, hotel Polianka

Tento pobyt je pre absolventov kurzu úroveň I.

Pobyt úroveň II. prináša:

» zodpovedná príprava pre bezpečný a radostný výstup
v šortkách (prítomnosť skúseného inštruktora Martina Tháma + oblečený sprievodný tím s kompletným technickým zabezpečením), súčasťou tvojej prípravy je záťažový test

» DMT „mocné“ dýchacie cvičenie pre pokročilých

» otužovanie v horskom jazere

» diagnostika a meranie tela pomocou BioFeedback prístrojov 
na začiatku a na konci pobytu; každý účastník dostane odporúčanie tak pre pobyt a výstup, ako aj pre ďalší osobný rozvoj (Martin Rohrich)

» základné súvislosti zdravého postoja tela,
pevný a stabilný krok a jeho cítenie (Matúš Svinčák)

» základy hrania na africké bubny (djembe) pri ohni s hudobným lektorom (Javor Divotvor)

» relax v saune a horúcich kaďách po výstupe

Dĺžka: 4 dni (Štvrtok-Nedeľa)

(lektorné, ubytovanie, komplet strava, profi fotograf)
Cena: 399,- Eur

One-On-One Session

(Osobná Podpora)

V niektorých prípadoch, sa účastníci nemôžu zúčastniť na hlavnom workshope zo zdravotných či iných dôvodov. Skvelá alternatíva sú osobné stretnutia. Cieľ a zameranie budú nastavené podľa osobitnej dohody s účastníkom. 

Dĺžka 4-5 hodiny, Cena 44,-eur/hodina 

Priemerne je to 180,- eur osoba. 

Ak prídete dve osoby, cena na osobu je 150,-eur. 

Maximum pre súkromný kurz sú 4 osoby, cena na osobu je 140,-eur.Prednáška s dýchacím cvičením

Základné princípy fungovania metódy, dôvod prečo sa v tejto oblasti vzdelávať viac. Vyskúšame si praktické dýchacie cvičenie. Chladová časť nebude prítomná.

Cena dohodou. 

Wim Hof Method & Mindfulness (Úroveň I.)

Jedinečná kombinácia Metódy Wima Hofa pod odborným vedením inštruktora “Martin Thám” & Mindfulness pod vedením skúsenej inštruktorky “Kasha-Katarzyna Korda Jedzoková”

Na kurze sa naučíš, ako praktizovať MWH v dennom živote. Uvedomíš si súvislosti vplyvu dýchacích techník, nastavenia mysle a terapie chladom na naše zdravie, silu a šťastie. Získaš motiváciu a dôvody prečo v praktizovaní pokračovať. Každý absolvuje všetky jednotlivé súčasti metódy.

Co je to mindfulness? Je to umění vědomě zaměřit pozornost  k přítomnému okamžiku, s otevřeností v mysli a bez hodnocení. Ve zkratce být teď a tady. Do češtiny překládána jako všímavost, bdělost, bdělá pozornost nebo plné uvědomování.

www.mindfullife.cz

Dĺžka: 8-10 hodín
Cena: 149,- Eur

Obed v cene

Wim Hof Method Kemp

4 dnoví / 5 lektorov z rôznych oblastí

Pre koho je Wim Hof Method Kemp?

Začiatočníkom ale aj pokročilým, absolventom kurzov úrovne I. & II.

V čom sa Kemp odlišuje od iných workshopov?

Kemp je postavený na kvalitách 5 rôznych inštruktorov a metodík ktoré používajú. Vybrali sme také oblasti, ktoré sa navzájom dopĺňajú a podporujú. Vďaka komplexnej skúsenosti získame väčší prehľad. Info o lektoroch a ich zameraní čítaj nižšie.

Kemp je miestom, kde spolu s ostatnými lektormi vytvoríme prostredie, ktoré prináša možnosti aktívne sa podieľať na svojom zdraví a šťastí pomocou rozličných nástrojov. 5 kvalitných lektorov z rôznych oblastí, teraz v jednom Kempe.


Martin Thám
Certifikovaný inštruktor Wim Hof Metódy
Sprevádzam ľudí v procesoch dýchacích cvičení, meditácii a otužovania chladom. Spoznávame možnosti tela a mysle, prekonávame mentálne aj fyzické bloky. V metóde Wima Hofa vidím veľa potenciálu, rovnako ako aj v ľudoch. Srdečne rád vkladám energiu do zdieľania mojich vlastných skúseností s ostatnými.


Martin Rohrich
Diagnostika a BioFeedback
Pomocí BioFeedback a NeuroFeedback zařízení pracujeme na zlepšení pozornosti, soustředění, zvýšení výkonnosti mozkové činnosti, odolnosti proti stresovým vlivům. Kombinací moderních metod a pohybové diagnostiky zvyšujeme efektivitu tréninkových metod.


Matúš Svinčák
Pohybový kouč
Venujem sa držaniu tela, práci s postojom ako fyzickým, tak aj vnútorným. Prepojením rôznych prístupov vytváram ucelené pohľady na prežitie v kancelárskej práci, či prírode. Držanie tela vnímam ako pozitívne nastavenie mysle na vlastný stred, ktorý je spojivkom pre všetky aspekty života.


Erik Goldschmidt
Jogín & Výživový poradca
Som certifikovaný lektor jogy (2012, India) a výživový poradca (2014, Bratislava). Momentálne rozvíjam tému práce so životnou silou cez pranayamu (dychové cvičenia) a stravu. Okrem toho dlhodobo skúmam koncentračné a meditačné techniky jogy a zmenené stavy vedomia počas hry na hudobné nástroje, najmä šamanský bubon a didgeridoo.


Javor
Lektor intuitívnej hry na perkusie
Prevediem vás svetom zvukov a rytmov. Ukážem vám, ako vnímať rytmus vo vnútri seba a ako ho prejaviť cez nástroj. Naučíme sa vnímať spoluhráčov, ale aj seba samého a taktiež to, akú obrovskú silu bubon nesie. Precítime, aké to je, ked sa zladíme v jednom rytme s ostatnými a povieme si niečo aj o tom, ako „vystúpiť z davu“ a prejaviť svoju tvorivosť pri hudobnej improvizácii.


V cene kurzu je zahrnuté: 

Lektorské (5 lektorov)

Ubytovanie

Komplet strava (počínajúc večerou vo štvrtok a končiac obedom v nedeľu)

Profi fotograf

Ľad (pre kvalitný otužilecký tréning aj v letných teplotách :)

Po kurze obdržíš mail kde budú: 

1.) Vedecké Skriptá WHM v slovenskom jazyku

2.) Link pre stiahnutie kvalitných fotografií z akcie (pamiatka a môžnosť ako zdielať vaše zážitky s ďaľšími)

Cena Kempu: 349,-Eur 

Vzdelávanie na mieru

Súkromný workshop na mieru (zorganizuj workshop na mieru, Teambuildingy a pod.)

Ozvi sa mi na mobil, preberieme možnosti, som otvorený úplne novým projektom a formám spolupráce. 

0904 902 777, Martin Thám