MartinWay

ČO VÁM PONÚKAM?

Wim Hof Method Kemp

4 dnoví / 5 lektorov z rôznych oblastí

Pre koho je Wim Hof Method Kemp?

Začiatočníkom ale aj pokročilým, absolventom kurzov úrovne I. & II.

V čom sa Kemp odlišuje od iných workshopov?

Kemp je postavený na kvalitách 5 rôznych inštruktorov a metodík ktoré používajú. Vybrali sme také oblasti, ktoré sa navzájom dopĺňajú a podporujú. Vďaka komplexnej skúsenosti získame väčší prehľad. Info o lektoroch a ich zameraní čítaj nižšie.

Kemp je miestom, kde spolu s ostatnými lektormi vytvoríme prostredie, ktoré prináša možnosti aktívne sa podieľať na svojom zdraví a šťastí pomocou rozličných nástrojov. 5 kvalitných lektorov z rôznych oblastí, teraz v jednom Kempe.


Martin Thám
Certifikovaný inštruktor Wim Hof Metódy
Sprevádzam ľudí v procesoch dýchacích cvičení, meditácii a otužovania chladom. Spoznávame možnosti tela a mysle, prekonávame mentálne aj fyzické bloky. V metóde Wima Hofa vidím veľa potenciálu, rovnako ako aj v ľudoch. Srdečne rád vkladám energiu do zdieľania mojich vlastných skúseností s ostatnými.


Martin Rohrich
Diagnostika a BioFeedback
Pomocí BioFeedback a NeuroFeedback zařízení pracujeme na zlepšení pozornosti, soustředění, zvýšení výkonnosti mozkové činnosti, odolnosti proti stresovým vlivům. Kombinací moderních metod a pohybové diagnostiky zvyšujeme efektivitu tréninkových metod.


Matúš Svinčák
Pohybový kouč
Venujem sa držaniu tela, práci s postojom ako fyzickým, tak aj vnútorným. Prepojením rôznych prístupov vytváram ucelené pohľady na prežitie v kancelárskej práci, či prírode. Držanie tela vnímam ako pozitívne nastavenie mysle na vlastný stred, ktorý je spojivkom pre všetky aspekty života.


Erik Goldschmidt
Jogín & Výživový poradca
Som certifikovaný lektor jogy (2012, India) a výživový poradca (2014, Bratislava). Momentálne rozvíjam tému práce so životnou silou cez pranayamu (dychové cvičenia) a stravu. Okrem toho dlhodobo skúmam koncentračné a meditačné techniky jogy a zmenené stavy vedomia počas hry na hudobné nástroje, najmä šamanský bubon a didgeridoo.


Javor
Lektor intuitívnej hry na perkusie
Prevediem vás svetom zvukov a rytmov. Ukážem vám, ako vnímať rytmus vo vnútri seba a ako ho prejaviť cez nástroj. Naučíme sa vnímať spoluhráčov, ale aj seba samého a taktiež to, akú obrovskú silu bubon nesie. Precítime, aké to je, ked sa zladíme v jednom rytme s ostatnými a povieme si niečo aj o tom, ako „vystúpiť z davu“ a prejaviť svoju tvorivosť pri hudobnej improvizácii.


V cene kurzu je zahrnuté: 

Lektorské (5 lektorov)

Ubytovanie

Komplet strava (počínajúc večerou vo štvrtok a končiac obedom v nedeľu)

Profi fotograf

Ľad (pre kvalitný otužilecký tréning aj v letných teplotách :)

Po kurze obdržíš mail kde budú: 

1.) Vedecké Skriptá WHM v slovenskom jazyku

2.) Link pre stiahnutie kvalitných fotografií z akcie (pamiatka a môžnosť ako zdielať vaše zážitky s ďaľšími)

Cena Kempu: 349,-Eur 

Vzdelávanie na mieru

Súkromný workshop na mieru (zorganizuj workshop na mieru, Teambuildingy a pod.)

Ozvi sa mi na mobil, preberieme možnosti, som otvorený úplne novým projektom a formám spolupráce. 

0904 902 777, Martin Thám

Hlavný WHM Workshop (Úroveň I.)

Komplexný kurz teórie aj praxe. Všetko čo potrebuješ vedieť o WHM.

Naučíš sa všetko čo potrebuješ. Teória, veda a prax v plnom prúde. Dýchacie cvičenie, ľadový kúpeľ a nastavenie mysle.. všetky komponenty sú prebrané a zažité. Zistíš ako a prečo metódu praktizovať. Účastníci po workshope obdržia vedecké informácie o metóde v digitálnej forme, odporúčania cvičení na doma a digitálnu fotografiu z ľadového kúpeľu. 

Obed v cene.

Dĺžka: 8-10 hodín
Cena: 99,- Eur


WHM Víkend (Úroveň II.)

Pobyt v Tatrách

Výstup na Ďumbier v plavkách...Večer africké bubnovačky v kolibe pri jazere, áno naučíš sa bubnovať. Saunička, horúce kade v exteriéry, sviečky a zdieľanie s priateľmi. Vedec s meraním mozgu, srdca, dychu, nervovej sústavy a teploty tela so špeciálnou termo kamerou, spolu s konzultáciami a vyhodnoteniami. Skúsený inštruktor ktorý za posledný rok sprevádzal viac ako tisíc ľudí. Tento kurz je určený výhradne absolventom workshopu Úroveň I., ktorí si počas tohto víkendu vyčistia myseľ, odstránia nežiaduce zvyky a podmieňovanie. Získaš nadhľad a nastane uvoľnenie na fyzickej aj mentálnej úrovni. Naučíš sa DMT dýchanie. Naučíš sa ako používať dych počas horského výšľapu v kraťasoch. Naučíš sa ako robiť aktiváciu hnedého tuku v pohybe. Naučíš sa ako to celé robiť bezpečne a ako cítiť hranice tela. Zažiješ skupinovú terapiu a otvorenie sa do úprimnosti a lásky. Stretneš jedinečných ľudí na podobnej ceste. Vážený hostia: Hanka Moravčíková, napísala knižku Učeň ľadu a robí si inštruktorský kurz. Martin Rohrich s rodinou, vedec, včelár, vinár, a skúsený človek ktorí má ozaj široký záber, a vie o tele a mozgu ďaleko viac ako si môžeme predstaviť. Michaela Davidovičová, ktorá si aktuálne robí inštruktorský kurz. Pavol Zajcev ktorý je predseda združenia Na Hrane ktoré organizuje lavínové kurzy, parašutistické kurzy, horolezecké akcie atď, na akcii bude fotiť a bude tam pre vás. S Palcom spoločne rozbehneme bubnovačku. A ďaľší skvelý ľudia ktorých sú vždy naokolo a vážim si ich. Máš sa načo tešiť, bude to ozaj jízda! 

 V cene zahrnuté ubytovanie aj strava. 

Dĺžka: 4 dni (Štvrtok-Nedeľa)
Cena: 299,- Eur

One-On-One Session

(Osobná Podpora)

V niektorých prípadoch, sa účastníci nemôžu zúčastniť na hlavnom workshope zo zdravotných či iných dôvodov. Skvelá alternatíva sú osobné stretnutia. Cieľ a zameranie budú nastavené podľa osobitnej dohody s účastníkom. 

Dĺžka 4-5 hodiny, Cena 44,-eur/hodina 

Priemerne je to 180,- eur osoba. 

Ak prídete dve osoby, cena na osobu je 150,-eur. 

Maximum pre súkromný kurz sú 4 osoby, cena na osobu je 140,-eur.Prednáška s dýchacím cvičením

Základné princípy fungovania metódy, dôvod prečo sa v tejto oblasti vzdelávať viac. Vyskúšame si praktické dýchacie cvičenie. Chladová časť nebude prítomná.

Cena dohodou. 

Wim Hof Method & Mindfulness (Úroveň I.)

Jedinečná kombinácia Metódy Wima Hofa pod odborným vedením inštruktora “Martin Thám” & Mindfulness pod vedením skúsenej inštruktorky “Kasha-Katarzyna Korda Jedzoková”

Na kurze sa naučíš, ako praktizovať MWH v dennom živote. Uvedomíš si súvislosti vplyvu dýchacích techník, nastavenia mysle a terapie chladom na naše zdravie, silu a šťastie. Získaš motiváciu a dôvody prečo v praktizovaní pokračovať. Každý absolvuje všetky jednotlivé súčasti metódy.

Co je to mindfulness? Je to umění vědomě zaměřit pozornost  k přítomnému okamžiku, s otevřeností v mysli a bez hodnocení. Ve zkratce být teď a tady. Do češtiny překládána jako všímavost, bdělost, bdělá pozornost nebo plné uvědomování.

www.mindfullife.cz

Dĺžka: 9 hodín
Cena: 149,- Eur

Obed v cene