MartinWay

METHOD

DÝCHACIE CVIČENIE - NASTAVENIE MYSLE - OTUŽOVANIE CHLADOM

Wim Hof Metóda je známa svojou jednoduchosťou a funkčnosťou. Ide o nástroj, ktorým vedome ovládaš svoj imunitný systém, hormonálny systém a iné “autonómne procesy” v tele. Metóda skvalitňuje prepojenie mysle a tela, odkrýva skrytý potenciál a silu, ktorá je v tebe. Potrebuješ sa zohriať? Nastavením mysle, v kombinácii s dýchacou technikou aktivuješ vnútorný termostat. Metóda je veľmi efektívna, pre kontrolu stresu a zlepšenie sústredenia. Praktizovaním zvyšuješ kapacitu životnej energie, narastá výkonnosť a regenerácia je kvalitnejšia. Wim Hof pomohol zmeniť pohľad vedy a medicíny na možnosti mysle a ľudského tela. Metóda je vedecky overená, výsledky sú ihneď viditeľné v praxi. Šťastie, sila a zdravie, je správna chémia v tele. Staň sa pánom svojho chrámu.

O MNE

V oblasti Wim Hof Metódy pôsobím ako certifikovaný inštruktor. Mám veľkú radosť, že práve Slovensko a Česko sú jednými z prvých krajín vo svete, s možnosťou vzdelávania a praktizovania WHM prostredníctvom oficiálnych kurzov. Práve tu, som našiel priestor a prienik v robení toho, čo ma naozaj napĺňa.

Toto je smer, ktorý je v súlade s mojimi vnútornými hodnotami.

Som plne motivovaný, odhodlaný, urobiť všetko preto, aby som posúval skúsenosti, ktoré som získal na mojej ceste, z časti odkráčanej spolu s Wim Hofom.

Verím v to, čo robím, všetko, čo na kurzoch prednášam, je vedecky overené a prakticky vyskúšané.